top of page
UNIQA.jpg

Jesteśmy obecni na polskim rynku ubezpieczeniowym od prawie 30 lat. Najpierw jako Polonia, a od 2000 roku z nowym inwestorem - austriacką firmą UNIQA. Działamy zarówno w biznesie majątkowym, jak i życiowym. Naszym niewątpliwym wyróżnikiem rynkowym jest to, że jesteśmy liderem sektora ubezpieczeń dedykowanych wspólnotom, spółdzielniom mieszkaniowym oraz ich mieszkańcom. Ubezpieczamy ponad 50 proc. spółdzielni oraz 40 proc. wspólnot mieszkaniowych w całym kraju. Oferujemy innowacyjne, specjalnie dla nich przegotowane produkty.

Choć ubezpieczenia dla mieszkalnictwa stanowią ważną część biznesu UNIQA, jesteśmy obecni we wszystkich segmentach rynku. Stale rozwijamy i ulepszamy także serwis likwidacji szkód. W 2017 roku badanie przeprowadzone przez Puls Marktforschung (badanie przeprowadzone na zlecenie UNIQA International w kwietniu 2017 r. na 574 klientach) wykazało, że zgłaszanie szkody jest w UNIQA najszybsze i najprostsze na rynku.

Nasze produkty zdobyły wiele nagród takich jak Laur Konsumenta, Dobra Polisa czy Wybór Konsumenta. Trzy razy z rzędu otrzymaliśmy także tytuł Instytucji Roku. 

Ubezpieczam się sam

Kalkulator ubezpieczeń turystycznych

AXA.png

Kalkulator ubezpieczenia rezygnacji z podróży

NNW SZKOLNE Kup ubezpieczenie zdalnie – bez wychodzenia z domu

bottom of page