UBEZPIECZENIA

PW PAUL w swojej ofercie posiada wszystkie dostępne na rynku ubezpieczenia;  komunikacyjne (OC, AC) ,majątkowe, ubezpieczenia  mieszkań, turystyczne,wyjazdowe – koszty leczenia, prywatna opieka medyczna, indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie dla zakładów pracy i osób fizycznych.zerpać z jej ogromnego doświadczenia, wybierając profesjonalne produkty ubezpieczeniowe.

PW PAUL oferuje zarówno ubezpieczenie dla samochodu oraz jego pasażerów, jak i polisy na życie, podróż oraz chroniące nieruchomość. Każdy klient znajdzie odpowiednie ubezpieczenie dla siebie w podstawowej wersji oraz w formie w pełni zabezpieczającego pakietu.

Samochód
PW  PAUL

Ubezpieczenie komunikacyjne:

  • OC – obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

  • AC – dobrowolne ubezpieczenie Autocasco 

Podróż
PW  PAUL

Ubezpieczenia turystyczne to m.in.:

  • pomoc i zwrot kosztów leczenia, gdy zdarzy się wypadek lub zachorujesz w podróży;

  • zwrot kosztów biletu, gdy rezygnujesz z podróży.

Ubezpieczenia na życie i zdrowie:

  • w wypadku niespodziewanych zdarzeń losowych mogą być znaczącym wsparciem finansowym i organizacyjnym;

  • mogą pełnić różne funkcje, np. zabezpieczać Twoich bliskich na wypadek, gdy Ciebie zabraknie, umożliwiać dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Mieszkanie
PW  PAUL

Ubezpieczenie majątkowe mieszkania i domu:

  • szeroki zakres ubezpieczenia

  • oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Dalej

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami (umieszczone w zakładce Dokumenty do zawarcia ubezpieczenia), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

© 2002  PW PAUL   www.tpaul.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now